Nabídka práce – Synthesia, a.s.

Obrátila se na nás firma Synthesia, a.s. s informací o volném pracovním místě na pozici Správce technické mapy. Rádi by dali šanci i čerstvým absolventům.

Společnost Synthesia, a.s. se sídlem v Pardubicích je předním evropským výrobcem kvalifikované chemie s téměř devadesátiletou tradicí. V našem areálu o rozloze 4,4 km2 zaměstnáváme 1 900 zaměstnanců.

Pracovní náplň:

  • správa technické mapy společnosti – zpracování změn prostorových dat v areálu společnosti (polohopis, inž.   sítě), kontrola geodetických zaměření
  • TRAINEE PROGRAM – VHODNÉ PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY
  • měření a vytyčování pomocí GNSS aparatury
  • příprava a poskytování mapových podkladů pro potřeby společnosti a projektanty
  • součinnost při prodeji nemovitých věcí při dělení pozemků (komunikace s geodety, kontrola návrhů GP)
  • zastupování společnosti k jednání se stavebním úřadem – vyjádření k PD, podávání žádostí, územní plánování,…
  • aktivní komunikace se spolupracujícími útvary napříč společností

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, praxe v oblasti správy prostorových dat a měření GNSS výhodou
  • znalost stavebního zákona, územního plánování výhodou
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • uživatelská znalost práce na PC – GeoStoreV6 (případně obdobný program GIS), ACAD, MS Office,
  • anglický jazyk výhodou
  • dobré komunikační a organizační dovednosti, iniciativa a konstruktivní přístup k řešení problémů
  • samostatnost, pečlivost, flexibilita, loajalita a asertivita, důsledný a zodpovědný přístup, koncepční myšlení

Nabízíme:

  • Zázemí velké české společnosti
  • Pestrou pracovní činnost
  • Rozsáhlé možnosti osobního rozvoje a  profesního růstu
  • Komplexní systém zaměstnaneckých benefitů

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

 Mgr. Lucie Bulušková – Personální oddělení

Tel. 466824556, e-mail: lbuluskova@synthesia.eu

www.synthesia.eu