TopGis, Brno – nabídka pracovní pozice pro absolventa/absolventku

Aktuálně hledáme novou kolegyni či kolegu, který by byl podporou obchodního ředitele pro zahraničí. Úspěšný uchazeč má perspektivu trvalého uplatnění v inovativní firmě střední velikosti s rozsáhlým technologickým zázemím. Místo výkonu práce je Brno. Nástup k zaškolení je možný ihned.

Společnost TopGis, s.r.o., inovátor v oblasti mapových služeb, dodavatel portálu mapy.cz a řady klientů v Česku a Evropské unii s hlavní kanceláří v Brně nabízí práci na hlavní pracovní poměr uchazeči, který uspěje ve výběrovém řízení na pozici
“Podpora obchodu”

Pracovní náplň:

  • aktivní spolupráce s oddělením obchodu a účetním oddělením. Evidence přehledu aktuálních a uskutečněných projektů a související dokumentace. Finalizace projektů a příprava podkladů k fakturaci
  • podpora obchodu v oblasti marketingu – příprava a účast na konferencích
  • přímá komunikace se zákazníkem v českém a anglickém jazyce
  • tvorba nabídek a podkladů pro obchodní jednání
  • aktivní vyhledávání poptávek veřejných výběrových řízení a tvorba nabídek v českém a anglickém jazyce
  • tvorba mapových výstupů v prostředí ArcGIS a QGIS

Požadavky:

  • VŠ vzdělání technického směru (obor geodézie, kartografie, geoinformatika)
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • MS Office na pokročilé uživatelské úrovni, ArcGIS, QGIS, Microstation (výhodou)
  • orientace v GIS, kartografii a fotogrammetrii
  • orientace v Zákoně o veřejných zakázkách (výhodou)
  • komunikační dovednosti, příjemné vystupování a schopnost jednat s lidmi, schopnost týmové práce
  • důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
  • proaktivní a iniciativní přístup, časová flexibilita
  • odolnost vůči stresu, trpělivost a vytrvalost
  • řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)

Pracoviště:

  • kancelář Brno
  • nástup možný od 15. dubna 2017

V případě Vašeho zájmu nám pošlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu kariera@topgis.cz.

Odpovědí na inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti TopGis, s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí na dobu jednoho roku. Souhlas můžete zrušit dříve odvoláním v písemné formě. Poté budou Vaše životopisy a další osobní materiály skartovány.

Více informací o společnosti na www.topgis.cz.