18. GeoScuk

Říjen 12 @ 16:00 - 22:00

Vážení přátelé geoinformatiky,

říjen je supervolební měsíc, kromě voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky (20. – 21. 10.), které jsou pro naši zemi velmi důležité, se v tomto měsíci konají ještě další volby, a to do senátu Hornicko-geologické fakulty (12. – 13. 10.). Ty, i když jsou menší svým rozsahem, jsou pro nás všechny neméně důležité. Vzhledem k netradičně vyhlášenému děkanskému volnu na tyto dva dny jsme se rozhodli této situace využít a Michal Kačmařík uspořádal pro všechny studenty naší fakulty seminář o UAV, po kterém je možné využít svého hlasovacího práva a zvolit svých 7 kandidátů do studentské komory AS HGF. Pokud nevíte, koho volit, tak sledujte dění kolem sebe, kandidáti, kteří to myslí vážně, se Vám jistě představí osobně! A abychom tento nabitý a důležitý den mohli pořádně oslavit, tak netradičně, již od 16:00, bude probíhat 18. GeoScuk a to na tradičním místě. Jak jsem již avizoval, tak pro ty, kteří opravdu vyrazí jak na seminář, tak k volbám, tak jsme připravili zajímavou odměnu.

V rámci GeoScuku pak vystoupí Petr Rapant a představí zajímavé střípky z exkurzí a terénních měření. Myslím, že je, na co se těšit. Určitě přijďte.

Těším se na viděnou! Igor IVAN

Říjen 12