Stipendia do Ruska, Německa, Švýcarska, Maďarska

Blížící se termín odevzdání přihlášek na stipendijní pobyty:

1. 10. 2018 proRusko
  2. 11. 2018 proNěmecko (DAAD)
  3. 11. 2018 proŠvýcarsko
  4. 11. 2018 do 12:00 hodin proMaďarsko

Rusko nabízí celkem 15 stipendijních míst pro akademické pracovníky a pracovnice VŠ  a 4 stipendijní místa pro studenty DSP.

DAAD nabízí stipendia pro absolventy všech oborů, výzkumná stipendia pro studenty DSP, výzkumná stipendia pro studenty DSP v rámci doktorátu s dvojím vedením, výzkumné pobyty pro VŠ učitele a vědce, pracovní pobyty pro VŠ učitele v oborech architektura a umění, nová pozvání pro bývalé stipendisty.

Švýcarsko nabízí stipendijní pobyty pro studenty a absolventy DSP a absolventy MSP společenských a přírodovědeckých oborů a medicíny a stipendijní pobyty pro studenty konzervatoři a VŠ uměleckých směrů.

Maďarsko nabízí studijní pobyty pro studenty BSP, MSP a DSP, výzkumné pobyty pro VŠ učitele a letní kursy maďarštiny.

Prosím Vás o předání těchto informací všem potencionálním zájemcům, institutům a ústavům a velice děkuji za spolupráci!

S přáním hezkého dne,

Sabine Borovanská

Sabine Borovanská, M.A.

Odborná referentka