Konference uživatelů GIS Esri v ČR pro studenty VŠB-TUO ZDARMA

Společnost ARCDATA nabízí pro naše studenty možnost zdarma se zúčastnit on-line konference GIS Esri v ČR konaná v termínu 4-5. 11. 2020. Více informace níže.

Letošní Konference GIS Esri v ČR se vzhledem k aktuálním opatřením uskuteční výhradně virtuální formou. Přesto věříme, že se nám podařilo připravit atraktivní program, ve kterém se našlo místo pro aktuální společenská témata, moderní trendy z oblastí GIS a ICT i vystoupení inspirativních osobností.

Na webových stránkách akce naleznete:

• kompletní informace o náplni zahajovacího bloku,
  • profily hlavních řečníků,
  • náplň technologického bloku a dalších živě vysílaných sekcí,
  • abstrakty 6 živě vysílaných workshopů, které Vám budou k dispozici v průběhu celého listopadu
  • a přehled předtočených videopřednášek uživatelů a partnerů.

Pokud Vás alespoň něco z programu zaujalo, přihlaste se prosím nejpozději do pátku 30. 10. 2020 – jen tak si zajistíte přístup ke všem částem programu konference, včetně šesti listopadových webinářů. Kolizi s Vaším kalendářem letos řešit nemusíte – konference Vám totiž bude k dispozici i ze záznamu.

Registraci na konferenci mají letos všichni pedagogičtí pracovníci i studenti ZDARMA.

Studenty prosíme,aby v přihlášce uvedli svůj školní e-mail. Těšíme se na Vaši účast.